Menu
Tablet menu
A+ A A-

Najnowsze propozycje szwendania

Listopadówka w PN Szumawa w Czechach 11-13.11.2016 (3 dni!)

Sylwester w Górach Stołowych 30.12.16-01.01.17 (3 dni!)

Tarnica i Połoniny czyli Bieszczady w barwach jesieni 15-16.10.2016

Podlaski Przełom Bugu szlakiem Green Velo 8-9.10.2016

Green Velo w Puszczy Białowieskiej i spływ Narewką 24-25.09.2016

Słowackie Tatry Zachodnie: Banikov 2178m i Salatin 2048m 10-11.09.2016

Słupia - kajakiem po Kaszubach 27-28.08.2016

Loading...
więcej...

Węgierska Majówka - Kekes, Tokaj, Miszkolc 1-3.05.2015

Szusowanie w Zillertalu w Austrii 28.02-07.03.2015

VIII Bieg Szwendaczków 31.01-01.02.2015

Listopadówka w Małych Karpatach i Bratysławie 8-11.11.2014

Sylwester w Beskidzie Sądeckim 27.12.14-01.01.15

Rowerowa Czerwcówka w Niemczech 4-7.06.2015

Kajakiem do Szwecji czyli spływ Piławą 23-24.08.2014

Zugspitze 2962m - naj... w Niemczech - 9-16.08.2014

Jagnięcy Szczyt i Mała Wysoka 6-7.09.2014

Rowerem na Hel i kajakiem do morza 30-31.08.2014

Val di Sole - narciarska Dolina Słońca 8-15.03.2014

VII Bieg Szwendaczków 1-2.02.2014

Szusowanie na Chopoku 15-16.02.2014

Narciarski weekend w Tatrach Słowackich 25-26.01.2014

Rospuda - spływ w Puszczy Augustowskiej 12-13.07.2014

Mazury - wokół Jeziora Śniardwy 19-20.07.2014

Rawka - spływ pełen przygód na Mazowszu 28-29.06.2014

Majówka w Czeskiej i Saksońskiej Szwajcarii 1-4.05.2014

Loading...

Najnowsze propozycje szwendania

Ostatnie fotorelacje

Prev Next